Bitcoin Feniks – 90% Bitcoin

Na kanale Bitcoin Feniks mamy 5 audycji:

* DZIEN DOBRY KRYPTO (codziennie informacje ze świata Bitcoina i Kryptowalut) skrót: #DDK

* KRYPTO PORADNIK – wiedza z technologi Blockchain, Bitcoin i kryptowalut przydatna do funkcjonowania w świecie KRYPTO skrót: #KP

* KRYPTO MIGAWKA – Ciekawy temat który jest ważny opowiedzenia… skrót: #KM

* WRÓŻENIE Z FUSÓW – TECHNICZNA ANALIZA BITCOIN I INNYCH KRYPTO skrót: #WF

* PODSUMOWANIE TYGODNIA – NIEDZIELA – KOMENTARZE, KONDYCJA KANAŁU, ODPOWIEDZI I KIERUNEK ROZWOJU KANAŁU

Jeżeli szukasz kanału w którym są najświeższe wiadomości w świecie kryptowalut z całego świata to dobrze trafiłeś.

W krypto świecie jestem już od ponad roku, widziałem ostatnie wzloty i upadki, jestem również adminem na telegramie na paru kanałach prywatnych i posiadam często wiadomości z pierwszej ręki…

Chciałbym wam pokazać czy warto inwestować w kryptowaluty, o tym czy pospiech czyli FOMO jest drogą w krypto , o pump and dump, giełdach itp , o day trading

Pamiętajcie że wszystko zawarte w audycji to tylko moja opinia i zanim zainwestujesz użyj swoich przemyśleń oraz zrób dokładną analize.

Jeżeli czujesz że robimy dobrą robote albo pomagamy Tobie w naszej opini do pomnożenia krypto, to masz teraz możliwość przesłania krypto w postaci Bitcoina , Etherium lub Litecoin na nasze konto które będzie wykorzystywane tylko i wyłącznie do dalszego rozrostu tego kanału jak i również sponsorowaniu konferencji zagranicznych na których byście mogli zadać pytanie wielkim postaciom ze świata krypto.

ADRESY:

BITCOIN – BTC

1AYddULA4hGu2iuMFiS2tjCZm67G7iYiZT

ETHEREUM – ETH

już wkrótce…

LITECOIN – LTC

LfTGvLnxAm2EGmJFy5HVu6aaPk3BFREd14

DZIĘKUJE ZA KAŻDE OKRUCHY 😉

source

Please follow and like us:

13 Comments »

 1. ODPOWIEDŻCIE PLEASE JAK MOŻECIE 😉

  Dzień Dobry.

  Umieściłem poniższy list na forum.bitcoin.pl i jakoś nikt nie może mi odpowiedzieć na poniższe pytania. Może Pan zechce?

  Jak wiadomo Paper Wallet to najbezpieczniejszy sposób przechowywania kryptowalut (choć nie najwygodniejszy – „coś za coś”). Pod warunkiem prawidłowego wygenerowania adresu w bezpiecznym środowisku.

  Mam pytania:

  Dlaczego na oficjalnej stronie https://bitcoin.org/pl/wybierz-swoj-portfel – nie ma o tym słowa oraz nie ma możliwości wygenerowania takiego adresu (Paper Wallet)

  Skąd mam wiedzieć, który skrypt jest bezpieczny do generowania adresu (oczywiście robię to w izolowanym środowisku Linux):

  a) bitcoinpaperwallet.com

  b) bitaddress.org

  c) walletgenerator.net

  d) inny ?

  Gdzie mogę wygenerować nowy format adresu – ten zaczynający się od 3? Czy jest jakaś różnica w obsłudze transakcji między starym a nowym adresem.

  Z góry dziękuje za odpowiedzi.

  Adam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *